Par mums

SIA „Eco Teh Baltia” ir oficiālais pārstāvis uzņēmumiem “Zoeller”, “Sulo”, “Moba” (Vācija), “PEL” (Īrija), “ Glasdon (Anglija), “Luowia” (Somija) un “Ppbin” (Polija) piedāvājot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus atkritumu apsaimniekošanas, komunālo pakalpojumu un autotransporta funkciju efektīvākai pārvaldībai uzņēmumos, kā arī valsts un pašvaldības iestādēs.

Mūsu piedāvājumā ir gan jaunākās paaudzes iekārtas atkritumu savākšanai, gan mūsdienīgas stikla taras savākšanas un uzglabāšanas iekārtas viesnīcās, restorānos, kafejnīcās un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos. Savukārt estētikai un neuzkrītošai sadzīves atkritumu un šķiroto materiālu savākšanai piedāvājam iegremdējamos konteinerus.

SIA “Eco Teh Baltia” ir AS Eco Baltia  uzņēmums, kas nodrošina izpratni par vides apsaimniekošanas tehnoloģiskajām vajadzībām, inovatīvu pieeju un kvalitāti. Eco Baltia grupa apvieno vairāk nekā 600 darbinieku zināšanas, prasmes un pieredzi, kas ļauj saviem klientiem piedāvāt efektīvākos risinājumus.

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.