SIA “Eco Teh Baltia” aicina rūpīgi pārbaudīt darījumu partneru rekvizītus pirms rēķina apmaksas

October 25, 2019

SIA “Eco Teh Baltia” ir konstatējusi, ka pēdējo mēnešu laikā no vairākiem uzņēmumiem izkrāpti vai mēģināts izkrāpt līdzekļus par lauksaimniecības transportlīdzekļu iegādi. Krāpnieki, izmantojot viltus e-pasta adresi, SIA “Eco Teh Baltia” nosaukumu un nepatiesus uzņēmuma rekvizītus, sūtījuši rēķinu apmaksai par pakalpojumiem vai precēm, ko SIA  “Eco Teh Baltia” nemaz saviem klientiem nepiedāvā. SIA  “Eco Teh Baltia” par šiem krāpniecības gadījumiem ir vērsies tiesībsargājošajās iestādēs un aktīvi ar tām sadarbojas, lai krāpniecības shēma tiktu pārtraukta un vainīgie sodīti.

Vienlaikus SIA “Eco Teh Baltia” aicina savus esošos un potenciālos darījumu partnerus, gan arī citus uzņēmumus pirms jebkādu rēķinu apmaksas rūpīgi pārbaudīt pakalpojuma sniedzēja rekvizītus, pārliecināties, ka tie ir patiesi un uzņēmums tiešām varēs solīto pakalpojumu nodrošināt.

Atgādinām, ka SIA “Eco Teh Baltia” saziņai ar klientiem izmanto tikai uzņēmuma oficiālos e-pastus info@ecotehbaltia.lv vai eduards.hermans@ecotehbaltia.lv.

Uzņēmuma rekvizīti ir:

SIA “Eco Teh Baltia”

Reģ.Nr.40103571345

Krasta iela 105, Rīga, LV-1019

Luminor Bank Latvijas filiāle SWIFT kods: NDEALV2X

Konta Nr.LV40NDEA0000084796262

 

Jebkādu šaubu vai jautājumu gadījumā par SIA “Eco Teh Baltia” sniegtajiem pakalpojumiem un/vai rēķiniem aicinām sazināties ar pārdošanas un klientu servisa vadītāju Eduardu Hermanu pa tālr. +371 29776666 vai rakstot e-pastu uz eduards.hermans@ecotehbaltia.lv.