Eco Teh Baltia risinājumi Solvay Business Services Latvia

March 21, 2018

Solvay grupas meitas uzņēmuma Latvijā Solvay Business Services Latvia birojā darbinieki arī nopietni pievērš uzmanību globālajiem izaicinājumiem, tāpēc jau pagājušajā gadā nolēma izveidot atbalstošu mikro- infrastruktūru savā birojā – iedzīvināt šķirošanas paradumus.

Kā komentē Eco Teh Baltia pārstāvis Eduards Hermans: «Solvay ir «zaļi domājošs» uzņēmums, un tā darbinieki Latvijā ir pieņēmuši lēmumu domas materializēt un pārvērst darbos. Esmu ļoti apmierināts ar šo sadarbību- ilgi domājām, kādi būtu labākie risinājumi konkrētajām biroja telpām un īpašajām vēlmēm. Tagad Latvijas birojs ir pilnībā aprīkots ar nepieciešamajiem atkritumu šķirošanas konteineriem gan virtuvē, gan citās telpās.»

 

 

Solvay ir starptautisks ķīmisko un specializēto materiālu uzņēmums, kas nodrošina tādus inovatīvu, izcilas kvalitātes un vērtības ilgtspējīgus ķīmisko un specializēto materiālu produktus un risinājumus, kas patērē mazāk enerģijas, samazina CO2 emisiju apjomus, optimizē resursu patēriņ un uzlabo dzīves kvalitāti.

Uzņēmuma darbības loks aptver vairākas industrijas, tai skaitā auto, aviācijas un kosmosa nozarē, patēriņa preču tirgū un veselības aprūpē, būvniecības, kā arī industriālās nozarēs.

Solvey galvenais birojs ir Briselē, taču uzņēmumā strādā aptuveni 30 900 darbinieki 53 valstīs.

Starptautiskā mērogā, uzņēmums pievērš lielu uzmanību galvenajiem mūsdienu sociālajiem izaicinājumiem, kā piemēram, aprites ekonomikas iedzīvināšana un ilgtspējīgas pārtikas sistēmas izveidi.

Solvay grupas meitas uzņēmumā Solvay Business Services Latvia strādā aptuveni 180 darbinieki.