“Eco Teh Baltia” izstādē “Vide un enerģija 2017” piedāvās jaunākās paaudzes iekārtas mūsdienīgai atkritumu apsaimniekošanai

October 18, 2017

No 19. līdz 22.oktobrim “Eco Teh Baltia” piedalīsies izstādē “Vide un enerģija”, piedāvājot izstādes apmeklētājiem iepazīties ar jaunākās paaudzes iekārtām mūsdienīgai atkritumu apsaimniekošanai gan uzņēmumos, gan mājsaimniecībās.

“Eco Teh Baltia” piedāvā jaunākās paaudzes iekārtas mūsdienīgai atkritumu apsaimniekošanai. Mūsu piedāvājumā ir gan jaunākās paaudzes iekārtas atkritumu savākšanai, gan stikla taras savākšanas un uzglabāšanas iekārtas viesnīcām, restorāniem, kafejnīcām un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem. Savukārt estētikai un neuzkrītošai sadzīves atkritumu un šķiroto materiālu savākšanai ir pieejami iegremdējamie konteineri.

SIA „Eco Teh Baltia” ir oficiālais pārstāvis uzņēmumiem “Zoeller”, “Sulo”, “Moba” (Vācija), “PEL” (Īrija), “ Glasdon (Anglija), “Luowia” (Somija) un “Ppbin” (Polija) piedāvājot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus atkritumu apsaimniekošanas, komunālo pakalpojumu un autotransporta funkciju efektīvākai pārvaldībai uzņēmumos, kā arī valsts un pašvaldības iestādēs.